Vítejte na mém blogu, který má hlavní cíl přinášet zajímavosti a věci s nimi spojené ze seriálu Naruto a jiných anime. Najdete tu ale i doplňující věci netýkající se tohoto tématu, které doplňují blog něčím novým nebo zajímavým. Staňte se členy Anime World blogu i vy a přispějte vašimi příspěvky, všichni jste vítáni.
Zajímavosti:

- Přes 1000 obrázků
- 300 Wallpapperů
- přes 200 gifů


Srpen 2011

Hip hop - 1.díl

30. srpna 2011 v 13:19 | Boxerka |  Boxerka FF
A zase je tu den jako každý jiný, den kdy všichni musí do školy, do té hnusné mučírny. Víte proč tihle všichni chodí do školy? Nasvačit se, čučet na porno a oběd- případně ještě hrát karty- ale to je asi vše. A tak to chodí den za dnem noc za nocí atd atd.
"Sakurooooo!!"
Jakmile dívka uslyší své jméno vykope se z postele a jukne na hodiny.
"Kurva!" Zaklela růžovláska. Právě totiž bylo půl osmé, takže zaspala. Jen vykoukla z okna a řekla že tam hned bude.
Zalezla do koupelny a tam ze sebe udělala "člověka" a už si to pádila s rohlíkem v puse a báglem na zádech ke své kámošce. Hinata už tam netrpělivě přešlapovala
"No kde seš prosimtě?!"
"Hin, zaspala jsem a teď pojď!Zoufalá doba si žádá zoufalé řešení" Tu poslední větu si řekla celkem pro sebe ale modrovláska ji stejně slyšela.

Touha - 3.díl

30. srpna 2011 v 13:18 | Boxerka |  Boxerka FF
Sasuke já nechci aby trpěla víš! A myslím, že u tebe by trpěla kdo má holky jen na to jedno! Myslel jsem, že mi věříš! Zakřičel jsem na něj a jeho oči změkly. Ježíši Sasuke promiň. Zakryl si rukama oči. V pohodě, brácho!
A teď jdem za Sakurou. Odpověděl jsem a vydaly jsme se za ní, Sakura tam tak stála a pálila. Bavila se tam s nějakým červenovlasým individuem…
Hey! Gaaro! Zavolal na něj Naruto. Žárlil jsem, že je poblíž Saky mojí Saky. Naruto ahoj! Zvolal Gaara a objal Naruta. Kámo dlouho jsme se neviděli! Vydechl. Jo dlouho! Tak strašně rád vás se Sakurou zase vidím! To my tebe taky.
Ozvala se Sakura a nemohl jsem přehlédnout ty jiskřičky v jejích očích. Sakuro! Ty moje Sakuro! Tebe vidím nejraději! Usmál se. Cože? MOJE?? JAKÁ JEHO?? Že by mezi nimi snad něco bylo? Zrentgenoval jsem si ho. A ty jsi kdo? Zeptal se mě. Tohle je Sasuke! Můj nejlepší kámoš! Odpověděl za mě Naruto. No tak ahoj fešáku! Podal mi ruku a já jsem mu ji stiskl. Prej fešáku! Fešák já jsem a jenom pro ni. Ale ona mě nechce tak co mám dělat?
Mám na ni zapomenout? Nemám si ji všímat? Ale to nejde!! Ach jo. Vydal jsem ze sebe hlasitý povzdech. Sasuke co tě žere? Zeptal se mě Gaara. To nestojí za řeč usmál jsem se a on se otočil, objal se, se Sakurou což mi neskutečně vadilo. Poté nasedl na svůj vyleštěný stroj a nasadil si helmu.

Itachi & Sakura - část 3. - Sasuke?

30. srpna 2011 v 13:12 | Boxerka |  Boxerka FF
Když se Sakura po pár dnech probrala, prožmoulala si oči a první čeho si všimla bylo, že nebyla v lese a nikde nebyl Itachi, Kisame a dokonce ani Kakashiho neviděla. Ležela v na posteli v tmavé místnosti. Byla vyděšená a hodně zmatená. Nechápala, kde se tam vzala. Poslední co si pamatovala, bylo, jak jí Itachi hledí do očí svýma červenýma očima a pak ještě jemný dotyk na rtech a ..a pak už měla prázdno. Co se stalo dál nevěděla. "Kde to jsem? a kde je Kakashi?" Co se stalo?"....Tyto otázky se jí stále dokola přehrávaly v mysli. Chtěla vstát a porozhlédnout se po okolí, ale byla moc slabá. Znovu si lehla na lůžko a jen přemýšlela co se asi mohlo stát...Když v tom najednou za dveřmi zaslechla kroky a pak se začaly otvírat dveře.

Kouzlo osobnosti a lásky - 2.díl

30. srpna 2011 v 13:10 | Boxerka |  Boxerka FF
"Co je ti Naruto?" "Nic miláčku." Políbil ji. Sakura ho strhla na postel a stáhla mu triko. "Ne prosím tě ne." "Naruto, ty se chceš rozejít viď?" "Ne to nechci!" "Tak co je ti?" "Nic mi není." "Tak co nám brání v tom, aby jsme se pomilovali?" "Nic."
Sakura ho umlčela svými ústy. Sasuke se nemohl bránit, nepředstavitelnou rychlostí mu tlouklo srdce, byla tak lehká a něžná. Byla to ale Narutova holka a on se s ní vyspat nemůže. Prudce se od ní odtrhl.
"Naruto, tohle mělo být naše poprvé, ale ty asi o to nestojíš." "Ne, ne moc tě miluju." Sasuke si ji k sobě přitáhl a něžně ji políbil, stáhl jí triko a přisál se rty k jejímu krku. Pro Sasukeho to byl krásný okamžik, chtěl jí cítit víc a víc, záviděl Narutovi takovou fajn holku.


Tenten kid skin

29. srpna 2011 v 14:00 | Bukva |  Naruto GTA San Andreas!!!
Stahujte Tenten kid do hry GTA San Andreas.
Návod na vkládání postav a módů naleznete zde.

Skin stahujte zde.


Shikaku skin

28. srpna 2011 v 13:00 | Bukva |  Naruto GTA San Andreas!!!
Stahujte postavu Shikaku do hry GTA San Andreas.
Návod na vkládání postav a módů do hry naleznete zde.

Skin stahujte zde.

Neji kid skin

27. srpna 2011 v 16:32 | Bukva |  Naruto GTA San Andreas!!!
Stahujte Nejiho kid do hry GTA San Andreas.
Návod na vkládání postav a módů čtěte zde.


Skin stahujte zde.


Chakra Kyuubi mód

26. srpna 2011 v 20:00 | Bukva |  Naruto GTA San Andreas!!!
Stahujte Chakru Kyuubi do GTA San Andreas.
Má jenom vizuélní vlastnost, ale celkem to pomáhá, když jsem někde ve tmě, tuhle mi to pomohlo přesně určit kde stojím, když jsem chtěl skočit z jedné střechy na druhou.

Mód stahujte zde.


Ochranné Jutsu mód

26. srpna 2011 v 18:00 | Bukva |  Naruto GTA San Andreas!!!
Moc jsem ho nevyzkoušel, jen vím že má účinnost jedné minuty, nejspíše vás bude chránit tento mód po dobu jedné minuty.

Mód stahujte zde.

Ami Sayame by Bukva

26. srpna 2011 v 17:48 | Bukva |  Vlastní tvorba
Moje vymyšlená hentai postava, snad se vám líbí, i když bych to neměl zveřejňovat na hlavní stranu, tak tohle musím, protože to je moje z nejlepších děl.
Mód chození po vodě

26. srpna 2011 v 15:00 | Bukva |  Naruto GTA San Andreas!!!
Stahujte mód chození po vodě do GTA San Andreas.
Z instalačního návodu jsem sice četl že to má nějaké nedostatky, ale snad bude dostačující spokojenost.
Instalační návod je v portugalštině, přeložit z google překladače.

Mód ke stažení zde.


Makris

26. srpna 2011 v 12:48 členové


Jméno : Míša
Přezdívka : Makris / Maikeru
Email : makris@centrum.cz
Věk : 13
Oblíbené anime : Hellsing, Naruto, Kuroshitsuji,...
Úroveň : lvl. 1

Rasen Shuriken Mód

25. srpna 2011 v 19:00 | Bukva |  Naruto GTA San Andreas!!!
Stahujte Narutovu techniku Fuuton Rasen Shuriken do hry GTA San Andreas.
Instalační návod je uvnitř složky, je portugalsky, takže použít google překladač pro instalaci.

Mód stahujte zde.


Zabuza skin

25. srpna 2011 v 17:00 | Bukva |  Naruto GTA San Andreas!!!
Stahujte Zabuzu do hry GTA San Andreas.
Návod na vkládání postav do hry naleznete zde.

Skin stahujte zde.