Vítejte na mém blogu, který má hlavní cíl přinášet zajímavosti a věci s nimi spojené ze seriálu Naruto a jiných anime. Najdete tu ale i doplňující věci netýkající se tohoto tématu, které doplňují blog něčím novým nebo zajímavým. Staňte se členy Anime World blogu i vy a přispějte vašimi příspěvky, všichni jste vítáni.
Zajímavosti:

- Přes 1000 obrázků
- 300 Wallpapperů
- přes 200 gifů


V česku přestane být móda sukní

12. srpna 2011 v 18:24 | Bukva |  Ostatní
Tento článek vyveřejňuji i proto, že sukně jsou součástí hlavně mladistvých holek.

Tento článek doporučuji všem, co jsou jak odpůrci sukní, tak naopak.


Sukně se nosí už od pradávna a dokonce ještě před tisíce lety to nebyli ženy, kdo sukně nosil, ale chlapy, říkalo se, že v nich vypadali přitažlivě. Dnešní doba má ale jiný vkus a věci se často mění a stejně tak móda.
Sukně se v první polovině 19. století nosily výhradně dlouhé, poté se začli zkracovat až zhruba do 70 let, kdy zase bylo módou sukně zdelšovat, od 90. let se ale znovu krátké sukně dali do módy a dá se říct že ještě jsou takřka v módě.

Sukně se ale zase pomalu přestávají nosit a nahrazují je jiné doplňky oblečení. Je k tomu několik důvodů:

1) Nošení džín
2) Zmařená léta
3) Pocit duševní nepříjemnosti


Nejdříve se zaměříme na první důvod, kterým je nošením džín.
Vemte si chlapy, že by jste si vybrali něco hezkého ale zjistili jste že vám to vůbec nevpadne a nebo že se v tom nemůžete pohodlně pohybovat, takovou věc by jste si určitě nekoupili.
Jednoduše řečeno holky sice chtějí nosit hezké věci, ale nemůžou nosit něco, co jim je nepohodlné. Typické úzké ryflové sukně ztěžují holkám pohyb a je jim to nepříjemné. Vyjímku tvoří jen ty holky, který chtějí pro krásu trpět.
Holky si proto pro dnešní dobu vybírají pohodlné džíny, v kterých se cítí mnohem volněji a mohou vykonávat cokoliv se jim zachce.


Dalším a druhým důvodem jsou zmařené léta. Už dlouho tady v česku nebylo dost super léto na to aby si mohli holky vytáhnout krátké sukně. Moc teplých dní za rok není a mnohým holkám se to ani nevyplatí kupovat sukně. A když už se tu najdou takové holky, které by rádi si vzaly sukně, tak nemají skoro kdy si je nasadit, protože zdejší podmínky tomu moc nepomáhají. Navíc je možné že příští léta nebudou o nic lepší. Hodně se diskutuje i o tom že přichází postupně zpět doba ledová. To však příznivce teplého počasí moc nepotěší.


Posledním a taky dost závažným problémem je duševní nepříjemnost. Je to běžná věc, která potkává spousta lidí. Jde o pocit stydlivosti se ukazovat na veřejnosti tak, že něco budu odhalovat a nevěřím si na to a nebo se bojím že si někdo o mě bude myslet že nejsem hezká apod. Nebo se taky může stát to, že jsem zase moc hezká ale ráda se ukazuji jen před těmi, co mi jsou drazí nebo je mám ráda nebo jinou určitou skupinu lidí. Jsou totiž holky, který se neradi ukazujou v něčem hezkým před tzv. hnusáky, kteří by právě na lechtivě oblečené holky hned slintali a té dotyčné osobě by to bylo citově nepříjemné.


Ale ještě zde patří další problémy, které však jsou dlouhodobé. Příklady mohou být různé, například ten, že holky s nadměrným pasem si sukně buď nemůžou dovolit protože jim jsou všechny malé a nebo jim sice jsou ale ze stydlivosti prostě nemohou. A nebo je tu i problém v tom že sukně může ukázat i něco co nemá třeba z důvodu fouknutí větru nebo kvůli povolení sukně a to holkám též není příjemný, tento problém ale nyní není u upnutých sukní ale naopak u volných volánových sukní


Tohle je několik faktů, proč tomu tak bude a proč hrozí zánik módy sukní. Vše tomu napovídá že sukně vyjdou z módy a budou je nosit jen hrstka odvážných holek, takže něco jako tohle už tak často chlapy nebudete moct vidět:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 katt-chan katt-chan | 12. srpna 2011 v 18:35 | Reagovat

tak to mas pravdu ja taky sukne nenosim

2 Sasanit Sasanit | 12. srpna 2011 v 18:47 | Reagovat

Je to úžasné :-D  :-) že mám vykulený oči O_O

3 Sakura Haruno Sakura Haruno | Web | 12. srpna 2011 v 18:52 | Reagovat

To sice má pravdu, ale nevychytal si tam všechno. Ještě ti tám pár věcí chybí :-D A nebudu říkat jaké na to časem přijdeš a když tak doplníš. :-)

4 Katt-chan Katt-chan | 12. srpna 2011 v 19:50 | Reagovat

presne si uhodl proc ty sukne nenosim v predposlednim odstavci je dost pravdy :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama