Vítejte na mém blogu, který má hlavní cíl přinášet zajímavosti a věci s nimi spojené ze seriálu Naruto a jiných anime. Najdete tu ale i doplňující věci netýkající se tohoto tématu, které doplňují blog něčím novým nebo zajímavým. Staňte se členy Anime World blogu i vy a přispějte vašimi příspěvky, všichni jste vítáni.
Zajímavosti:

- Přes 1000 obrázků
- 300 Wallpapperů
- přes 200 gifů


Září 2011


Detective Conan - Skateboard

30. září 2011 v 14:58 | Bukva |  Detective Conan pomůcky a jiné


Pokud se Conan vyskytne v nouzi chytit zločince a nebo dojet rychle na dané místo, aby zabránil neštěstí, tak tam je po ruce skateboard. Není to obyčejný skateboard. Je to další z dárky od doktora Agasy. Tento skateboard má v sobě zabudovaný turbo motor a dokáže dost rychle jezdit, bohužel má ale jednu nevýhodu a to tu, že je poháněný na sluneční energii, takže tento univerzální skateboard může využít jen tehdy, když svítí slunce.

Detective Conan - Kopačky

30. září 2011 v 14:52 | Bukva |  Detective Conan pomůcky a jiné


Tam, kde Conanovi nestačí jen chytrost, tam musí použít i sílu. A k tomu mu právě slouží kopačky, jelikož dost dobře umí hrát fotbal a kopat do míče, díky kopačkám, které zvyšují sílu svalů dokáže kopnout od míče neuvěřitelně tvrdě, že protivníka srazí k zemi tak, že už není schopný vstát. Tyto kopačky mu slouží v nouzi v každé kritické situaci.

Detective Conan - hodinky s úspávadlem

30. září 2011 v 14:42 | Bukva |  Detective Conan pomůcky a jiné


Asi druhou nejvíce používanou zbraní používá Conan k vyšetření případu hodinky, které mají v sobě zabudovaný terčík s vystřelovacím uspávadlem. Pomocí terčíku vždy zamíří na danou osobu, kterou chce uspat a pak jen stisknutím tlačítka v hodinkách spustí tenkou jehlu, kterou vstřelí oběti do krku a tím ho uspí. Tento proces vykonává za účelem toho, že bude a tu danou osobu mluvit svým měničem hlasu a bude chtít za něj(ní) vyřešit případ aby byl spravedlivě potrestán správný viník.

Detective conan - měnič hlasu (motýlek)

30. září 2011 v 14:34 | Bukva |  Detective Conan pomůcky a jiné


Nejčastější a nejvíce používanou pomůckou či zbraní detectiva Conana je měnič hlasu ukrytý v motýlku, který na sobě pořád nosí a nikdo nepozná že to je měnič hlasu. Tenhle vynález dostal od doktora Agasy a ani nečekal že mu k něčemu bude potřebný. Ale jelikož je malý a nemá tím pádem velkou moc ve vyřešování případů, musí vždy pomocí měnění hlasu vyřešit případ a to tak, aby nebylo nic podezřelého. Proto vždy předtím někoho uspí uspávacím prostředkem z hodinek, většnou je terčem Kogoro Mouri. Měnič hlasu se dá jakkoliv nastavit, na dětský, ženský, pánský, hrubý a jiný hlas včetně toho aby se poznalo že mluví doopravdy ta daná osoba. Díky tomuhle vynálezu vyřešil Conan spoustu těžkých případů bez jakéhokoliv podezření na jeho činnost.


Gai Gifs

30. září 2011 v 2:27 | Bukva |  Naruto animace

Chakra

30. září 2011 v 2:00 | Bukva |  Naruto Ostatní Informace


Chakra je energie, která se získává z duševní a fyzické energie. Pokud se tyto dvě energie smísí dohromady, začne proudit tělem chakra. Chakra proudí oběhovou soustavou těla v kanálcích jako krevní oběhový systém.
Díky chakře, můžeme používat základní, pokročilejší a složité ninja techniky bez kterých se ninja neobejde.
V těle jsou usazeny i otvory pro chakru(tenketsu). Je celkem 361 otvorů pro chakru. Pokud uživatel Juukenu zasáhne bod nepřítele, může buď uživateli proud chakry snížit a nebo naopak zvýšit. Otvory pro chakru, jejich průměr je asi jako u jehly a pokud bod je správně zasažen, může uživateli buď zvýšit a nebo snížit tok chakry.
Tenketsu může vidět jen uživatel Byakugan, který využívá styl boje Juuken (vznešená pěst).

Sharingan

30. září 2011 v 1:23 | Bukva |  Naruto Doujutsu
Sharingan vlastní klan Uchiha a zkušení ninjové dostanou tuto schopnost. V minulosti se toho dost mezi klanem Senju a Uchiha stalo, byl to i konečný faktor, proč byl klan Uchiha vyhlazen. Jedinnými uživateli, kteří doteď vlastní Sharingan jsou: Uchiha Madara a Uchiha Sasuke, který přežil vyhlazení klanu Uchihů o který se postaral Uchiha Itachi, který byl nakonec poražen Sasukem.

Sharingan má schopnost vidět tok chakry v těle a odhalit tak hned nepřítele. Má ale další výhody. Může kopírovat pohyby druhých a dokonce i krátkodobě předvídat. To co uživatel se Sharinganem okopíruje, to už nikdy neztratí.
Pro uživatele Sharinganu je potřeba být extrémně rychlý aby včas se dokázal vyhnout útoku protivníka, i když oči mají tendenci předvídat, ještě to neznamená že se útoku může vyhnout, musí být taky dosti rychlý, hlavně když se jedná o boj zblízka. Díky Sharinganu může uživatel zkopírovat nekonečně mnoho technik jako to dokázal Hatake Kakashi, který sice neni rodu Uchihů, ale dostal jedno oko od svého kamaráda Obita Uchihy. Díky tomu může používat Chidori a zasáhnout protivníka dřív, než zablokuje útok, ale nemá takovou výdrž jako člověk z klanu Uchiha a rychle se unavý pro nedostatek chakry.
Sharingan má další zajímavost, díky němu může dostat protivníka do Genjutsu a zmást ho a nebo mu psychiky ublížit.


Naruto Pečetě

30. září 2011 v 0:30 | Bukva |  Naruto Pečetě
K vytvoření ninjutsu je potřeba splnit 2 pomínky. Jedna z nich je vydat potřebné množství chakry. A ta druhá ta důležitější je složit potřebné ruční pečetě k určení daného typu ninjutsu.
Je 12 typů ručních pečetí a všechny jsou pojmenovány podle japonského znamení.
Pro dobrého a zkušeného ninju je potřeba pečetě složit co nejrychleji, protože tento faktor pak rozhoduje o jeho životě nebo smrti.

Zde máte ke vzhlédnutí tabulku 12 ručních pečetí:

Rasengan

29. září 2011 v 21:53 | Bukva |  Naruto Techniky

Rasengan je nedokončená technika, která využívá manipulaci tvaru. Ale i když to je nedokončená technika, i přesto má ničivou sílu vysokou, je proto taky označována úrovní A.
Technika vyžaduje velké množství chakry, síly a manipulace ve tvaru koule.
Této techniky nelze dosáhnout bez tvrdého a krátkého tréninku.
Tuto techniku vytvořil Minato Namikaze, pro plné ovládnutí techniky mu to trvalo 2 roky, to dokazuje, jak tato technika je vysoce obtížná.
Dalšími uživateli, kteří tuto techniku umí použít jsou: Jiraya, Naruto a Kakashi


Elfen Lied

28. září 2011 v 14:23 Elfen Lied


Informace - Obrázky

Uzumaki Naruto

28. září 2011 v 1:19 | Bukva |  Naruto Postavy
Naruto je osobnost s vysokým smyslem pro spravedlnost a mír. Jeho rodiči byli Kushina Uzumaki a Minato Namikaze.
Oba zemřeli v den, kdy se Naruto narodil a byl to taky den, kdy Konohu napadl devítiocasý démon Kyuubi. Minato zapečetil démona do pupíku Naruta a zapečetil do něj polovinu liščí chakry.
Minato a Sarutobi chtěli, aby Naruta považovali jako hrdinu, jenže ho tak ostatní neviděli a někteří si i mysleli že on sám je devítiocasý démon. Naruto proto měl dost těžkou cestu, jeho jedinnou nadějí byli děti, kteří byli narozeni po tom incidentu a nic neví. Byl vydán totiž zákon, že se o tom nesmí mluvit. Ale i tak to měl Naruto těžké. Jako student akademie moc nevynikal a byl nejhorší. Dost se snažil aby ho konečně někdo uznal a aby toho dostáhl tak se chce stát hokagem.

Domov 5

28. září 2011 v 0:45 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Sasuke zrovna přišel do kuchyně, protože slyšel nějaké zvuky a tak se tam šel podívat, přišel akorát včas, když si chtěl blonďák nandat jídlo. Hned využil příležitosti a chytil ho ze zadu a mrštil s ním do židle. "Tak a teď mi povíš co se to tady děje!" Rozkřikl se Sasuke, až to muselo být slyšet na zahradě, protože balkónovými dveřmi se přiřítil pes a začal štěkat a vrčet, když si ale všiml, že se nic neděje šel k Narutovi a hlavu mu položil na koleno, aby ho mohl podrbat za uchem.

Mapa Konohy

28. září 2011 v 0:24 | Bukva |  Naruto Mapy


Svět Shinobi

28. září 2011 v 0:16 | Bukva |  Naruto Mapy