Vítejte na mém blogu, který má hlavní cíl přinášet zajímavosti a věci s nimi spojené ze seriálu Naruto a jiných anime. Najdete tu ale i doplňující věci netýkající se tohoto tématu, které doplňují blog něčím novým nebo zajímavým. Staňte se členy Anime World blogu i vy a přispějte vašimi příspěvky, všichni jste vítáni.
Zajímavosti:

- Přes 1000 obrázků
- 300 Wallpapperů
- přes 200 gifů


GTA San Andreas - Zajímavosti

4. září 2011 v 15:13 | Bukva |  Ostatní
Mám tu na stránce hodně společných věcí ohledně GTA San Andreas, tak by nebylo na škodu, kdybych vám napsal některé zajímavosti ke hře, kterýma se rovnou můžete pobavit.


Samodestrukce policejní helikoptéry

1) Dejte si cheat na jetpack(rocketman) a udělejte si hledanost minimálně 3 hvězdičky, poté až na vás poletí helikoptéra, tak vleťte jetpackem na ní a stoupněte si na zadní část vrtulníku kousek za vrtuli. Helikoptéra by vás neměla zranit a navíc bude střílet sama na sebe až bouchne, když budete vidět že se z ní začne čoudit, vyleťte s jetpackem od ní pryč.


Jak nejjednodušeji způsobit na dálnici autonehodu

2) Běžte na dálnici, kde auta rychle jezdí. Stoupněte si do protisměru a čekejte až před vámi auto zastaví a běžte od něho dál. Ostatní auta budou totiž reágovat na vaši přítomnost a začnou brzdit opožděně a nebo vůbec a vznikne hromadná dopravní nehoda, ale je důležité aby auta za ním jela alespoň trochu rychle.

Bacha na padák při nesmrtelnosti

3) Dejte si pozor na to když si dáte kód na nesmrtelnost, sice už jistě víte že pod vodou tak když vám dojde kyslík tak vám to ubírá a nebo když proti vám má někdo silné zbraně a nebo když vybouchne auto tak vás to zabije, ale je tu ještě něco co vás může zabít a to když skočíte z výšky a nevytáhnete si padák, cokoliv jiného když skáčete vás totiž nezabije.

Policejní vrtulník pod zemí s vrtulemi na silnici

4) A je tu poslední věc a tím vrchol všech záhad. Už jste někdy viděli vrtulník pod silnicí? Já ano. Stalo se to dvakrát. Byli mu na silnici vidět jen vrtule, které se točili. Jedinné co zabírá aby jste se toho zbavili, tak buď uložit hru a nebo sejmout ty vrtule, které se točí na silnici. Nezkoušel jsem výbuch na dálkové ovládání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která postava z Naruta má podle vás nejhorší karmu?

Orochimaru
Kabuto
Madara
Sasuke

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama