Vítejte na mém blogu, který má hlavní cíl přinášet zajímavosti a věci s nimi spojené ze seriálu Naruto a jiných anime. Najdete tu ale i doplňující věci netýkající se tohoto tématu, které doplňují blog něčím novým nebo zajímavým. Staňte se členy Anime World blogu i vy a přispějte vašimi příspěvky, všichni jste vítáni.
Zajímavosti:

- Přes 1000 obrázků
- 300 Wallpapperů
- přes 200 gifů


Říjen 2011

Domov - 10.díl

29. října 2011 v 13:42 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Na nočním stolku začal vyzvánět mobilní telefon a tak Sasuke natáhl ruku a poslepu zamáčkl budík, který ještě v noci nastavil. Konečně nastalo v domě ticho, neuběhlo ještě ani pět minut a mobil zase začal zvonit. Tentokrát se Sasuke přinutil k tomu, aby vstal a podíval se na mobil, pak mu to došlo nastavil na něm opakované buzení, aby nezaspal, protože se měli ráno dostavit na policii sepsat hlášení a žalobu. Nejdřív si odskočil do koupelny, aby spáchal ranní hygienu a pak chtěl vzbudit Naruta, aby se stihl umýt a převléknout. Sasuke nakouknul do pootevřených dveří, ale postel byla prázdna, rychle seběhl po schodech a prohledával pokoj po pokoji, když ho našel kramařit v kuchyni.

Záhada rozluštěna - 1.díl

28. října 2011 v 20:58 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Po celém rodinném sídle se rozezníval zvuk sirény z poplašného zařízení. Uprostřed sálu nehnutě stál maskovaný zloděj a už teď věděl, že nemá šanci utéct a tak tam jen stál a čekal až ho zatknou. Viděl jak na všech dveřích a oknech spadli těžké ocelové mříže. Za chvíli někdo vypnul poplašný systém a z jedněch dveří se začali posunovat mříže nahoru, aby mohla policie dovnitř. Jaké bylo pro zloděje překvapení, když do dveří vešel sám, nejlepší agent FBI Uchiha Sasuke, ten podlí had, kvůli kterému se jeho rodina ocitla bez majetku a nároku odškodnění takové problémy jim způsobil tento muž. Jediný důkaz neviny celé rodiny se nacházel v tomto kruhovém sále v tajné schránce zabudované ve zdi. Než se však stihl dostat k tajné schránce bylo pozdě a už si pro něj přišli, nemělo cenu něco policii vysvětlovat a už vůbec né panu dokonalému Uchihovi, který všechny jejich problémy zavinil.

Kouzla a čáry - 6.díl - Vzpomínky z dávných dob 1/2

28. října 2011 v 20:56 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Kakashi se zvedl z postele a opatrně došel do svých komnat, byl sice unavený, ale měl o čem přemýšlet, protože tohle bylo jen po třetí za celý jeho život co někomu předpověděl budoucnost. Naposledy se to stalo před padesáti lety, když bojoval s Orochimarem a donutil ho vzdát se, předpověděl mu, že jeho konec přijde, až se zrodí dva chlapci, kteří budou skoro jako bratři. Orochimaru se mu vysmál a všechno mu zopakoval a pak dodal, že už se zbláznil, kdyby mu to tenkrát neřekl těžko by poznal ty dva vyvolené. Naruto a Sasuke byli rozdílní jako den a noc, ale něco silného je spojovalo v celek a s tím neudělá nic ani Orochimaru a jeho poskoci. Byl dost zvědavý jak zvládnou oba zítřejší den. Dál uvažoval nad jejich osudem a v paměti si přehrával vyprávění, které slyšel od svého pradědečka. Stalo se to více než před sto padesáti lety v den, kdy se z Kakashiho stal plnohodnotný mág s nesmírnou silou a darem číst myšlenky i té nejmenší bytosti. V ten osudný den byl jeho pradědeček zabit Orochimarem, kterého vzali mezi kouzelníky a učili ho zakázaným kouzlům a zaříkávání. Dodnes na to vzpomíná, jako by se to stalo před pár minutami. Pradědeček šel do sklepení, protože chtěl před rituálem zasvěcení, přinést křišťálovou číši, která byla v jejich rodině od nepaměti. Na schodech se zarazil, protože v laboratoři slyšel nějaký hluk. Opatrně sešel pár zbývajících schodů a nahlédl do místnosti. Přešel až dozadu odkud se ozývali skřípavé zvuky, jak chtěl někdo vypáčit skrytá dvířka, kde byla uložena číše.

Domov - 9.díl

28. října 2011 v 20:54 | Katt-chan |  Katt-chan FF
"Co to …. nechte mě!" Stačil jen vyštěknou než ho někdo zatáhl do tmavé uličky za páchnoucí kontejner. Vůbec si nevšiml, že se tady někdo skrýval a vyčkával, na příhodnou oběť. Naruto sebou házel a snažil se vyprostit z pevného sevření, ale nepovedlo se mu to a tak se alespoň ohnal pěstí. Postava, která ho držela se mírně zapotácela jak schytala ránu pěstí přímo do nosu, ale stisk se neuvolnil spíš naopak, chytl Naruta jako do svěráku a ten měl problém se dokonce i trochu nadechnout. Začínal lapat po dechu, jak se mu nedostával kyslík a viděl mžitky před očima a ztrácel vládu nad tělem. Už si myslel, že je s ním konec, když se najednou cítil volný a pořádně se mohl nadechnout. "Naruto si v pořádku? Řekni něco?" Dělal si Sasuke starosti, jestli se Narutovi nic nestalo.

Bukaj - Super Game (Original Version)

28. října 2011 v 20:11 | Bukva |  Vlastní tvorba
Tak jsem zase něco po dlouhé době skládal a zkusil jsem něco opravdu zajímavého a vznikla z toho hatlapatlatina, no mě se líbí, uvidíme jak vám :-D, ani nevím k jakému stylu bych tohle mohl přiřadit.


Skladba ke stažení zde.


Kouzla a čáry - 5.díl - Odhalení ? Věštba!

22. října 2011 v 16:47 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Chlapci vyběhli schody po dvou a zalezli do pokoje, kde strachy skoro ani nedýchali. Sasuke měl taky strach, ale chtěl vědět co se venku odehrává nedalo mu to a pomalu se připlazil, až k oknu a chtěl se podívat. Naruto ho zatahal za nohavici a tím ho strhl zpátky k zemi a zakroutil hlavou,aby Sasuke věděl, že s tím nesouhlasí. Sasuke setřásl ruku, která ho přimáčkla k zemi a natáhl se do okna. K hlavní bráně to bylo od domu daleko, ale i tak bylo poznat, že se na konci zahrady bojuje. Postavy, které vnikli na pozemek, byli zahalené celé v černém a snažil se omračujícími kouzly dostat přes trpaslíky a skřety, kteří bránili příjezdovou cestu. Vedle nich se pohyboval nějaký čaroděj celý v bílém a vynikal mezi všemi. Jeho pohyby byli přesné a zatím neminuli žádný cíl. V ruce měl bělostnou kostní hůl, kterou Sasuke odněkud znal, asi z nějakého vyprávění, ale nemohl si vybavit v kterém a komu patřila. Najednou zakroužil holí ve vzduchu a všechno okolo něj začalo zářit, pak následoval záblesk a velká rána. Sasuke si v tu chvíli vzpomněl, kdo to je a s otevřenou pusou a vytřeštěnýma očima se otočil na Naruta.

Domov - 8.díl

22. října 2011 v 16:45 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Sasuke se párkrát otočil a už ztratil pojem o tom kudy se sem dostal a jakou uličkou pokračovat dál. Poblíž nikoho nezahlédl tak se ani nemohl zeptat kde je a nebo jak se dostane k nejbližšímu taxíku, který by ho odvezl domů, protože se začínal bát o Naruta, jestli pořádku dorazil. Zdálo se mu, že se pohybuje v začarovaném labyrintu a nemůže najít cestu ven. Ještě, že si v nemocnici odpočinul, jinak by nebyl schopný udělat, už ani jeden krok. Zamířil směrem k jednomu baru, kterému svítil nápis už z dálky a myslel si, že se tam bude moct něčeho napít a tak se zeptat na cestu. Došel blíž a konečně si mohl přečíst název. Bar U motorkářů. Moc se mu to nezdálo a dokonce v podvědomí cítil, že by se k téhle budově neměl přiblížit, ale nic jiného mu nezbývalo a tak ušel posledních pár kroků. Venku před vchodem stálo snad dvacet motorek a vedle nich ještě několik motokár a čtyřkolek. Sasuke se odhodlal vejít dovnitř a když za sebou zavíral dveře hudba v lokále okamžitě utichla a každý upíral pohled na nového příchozího, který stál ve dveřích. Sasuke si prohlížel muže a ženy, kteří seděli na barových stoličkách. Byli většinou v kožených bundách a se řetězy kolem rukou a krku, Sasuke došel opatrně k baru a na každého se mračil jak bůh pomsty, takže se nikdo neodvážil na něj byť jen sáhnout natož Sasukeho oslovit. Hned se barmana zeptal, kde to vlastně je, ale ten mlčel, pak si uvědomil, že informace nikdy nedostane zadarmo a podával mu docela velkou bankovku, aby si brzo vzpomněl.

Kouzla a čáry 4. díl - Kdo je Kakashi??

22. října 2011 v 16:43 | Katt-chan |  Katt-chan FF
V jídelně

Kakashi: Konečně takže se můžeme pustit do jídla. (tlesknul a snídaně se objevila
naservírovaná na stole)
Naruto: Dobrou chuť mistře a Sasuke. (jen přikývli a dali se do jídla)
Sasuke: Mistře co budeme dnes dělat?
Kakashi: Chci vyzkoušet Naruta a tebe jak jste pokročili, berte ten včerejšek jako ponaučení,
že kouzla nejsou na hraní!
Sasuke: Já, ale nic nezkoušel, vážně!
Kakashi: Fakt a co ta myš, co čmuchala po domě?
Sasuke: Jak to víte, Naruto ty si mu to vykecal!
Naruto: Cože neměl jsem kdy celou dobu sem se učil kouzla a nevylezl z pokoje! (naježili se
mu vlasy).Domov - 7.díl

15. října 2011 v 0:02 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Ani nevěděl, kdy se mu podařilo taky usnout, jen si vzpomněl na Sasukeho a trhnutím se probudil. Naruto se protáhl a zamžoural očima po místnosti a nemohl si zvyknout, že je všude okolo tolik bíle, tak musel přimhouřit oči, aby byl schopen se vůbec vymotat z prostěradla, kterým ho někdo přikryl, ani se moc nesnažil a válel se na zemi zamotaný do prostěradla ještě víc než byl předtím. Někdo chytl Naruta ze zadu a roztočil ho po pokoji jako káču a když se dopotácel bylo prostěradlo na zemi a mohl se konečně normálně postavit, ale teď měl pro změnu další problém, plaval po pokoji a nemohl udržet rovnováhu jak se předtím točil, zamotala se mu hlava a skončil zase na zemi a to dost tvrdě, protože když vstával držel se za zadek. Bloumal pohledem okolo sebe, ale nikoho neviděl a tak vyšel na chodbu, kde se o zeď opíral Sasuke a mírně se šklebil. "Tak už ses probral ospalče, kolik toho vlastně naspíš, zatím jsem tě neviděl dělat nic jiného než se válet v posteli." Naruto se trochu začervenal a pohled upíral do země a po delší době tichounce špitl. "Spím skoro pořád." Sasuke se na něj podíval a nevěřícně zakroutil hlavou, pak si povzdechl a vzal bratránka kolem ramen a pomalu šli směrem ke žlutému výtahu, Naruto se ještě ohlédl a pak se za nimi dveře výtahu zavřeli.

Kouzla a čáry 3.díl - Trest

14. října 2011 v 23:59 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Kakashi: Říkal jsem si, kdy se něco stane, ale že tak brzo a ještě k tomu Naruto. Proč si se
vrhnul do čarování pro pokročile, když neumíš ještě používat ani základní
zaklínadla? Kde si nechal mozek asi někde na výletě ne!
Naruto: Promiňte mitře, už to víckrát neudělám, jen mě toho zbavte.
Kakashi: No nevím byl by to dost velký trest, kdybych tě v téhle podobě nechal pár dní, ale
na druhou stranu by ses nemohl učit kouzla a byl by si k ničemu.
(uchychtnul se mistr)
Naruto: Moc prosím slibuju, že se ty kouzla naučím do zítřka jen mě dejte do pořádku.
Kakashi: Zní to zajímavě a aby si to neměl tak jednoduchý přidám ti dalších pět stran navíc.
Sasuke: Mistře, už ho netrapte a proměňte, vždyť vypadá šíleně, kdo by chtěl mít místo hlavy
knihu a jak by v ní hledal kouzla, když ani nevidí na stránky. (na tváři mu pohrával
úsměv, takhle se nepobavil, už dlouho).

Kouzla a čáry - 2.díl - Učení, učení a učení

14. října 2011 v 23:56 | Katt-chan |  Katt-chan FF
V pokoji Naruta:

Sasuke: Co říkáš té jeho povídačce o mouše?
Naruto: Mistrovy bych věřil snad vše i tohle dává nějaký smysl nemyslíš?
Sasuke: Docela jo, jen si říkám, proč si vzpomněl zrovna na tohle kouzlo, když jich je tolik.
Naruto: Třeba měl zrovna okno a nemohl si na nic vzpomenout, co já vím a nebo to bylo nejlepší řešení.
Sasuke: Tak už toho nechme a radši se podíváme co je na první straně.
(Oba otevřeli knihy a četli nahlas zaklínadla pro první úroveň kouzlení.)

Mizura

14. října 2011 v 2:19 členové

Jméno: Yuko
Přezdívka: Mizura
Email: inuyashakagome@seznam.cz
Věk: 14
ICQ: Nemám xD
Skype: yuko-mizurova
Facebook: ...nepíšu x3
Oblíbená hudba: Japonská,korejská a techno xD
Oblíbené anime: Nyah...Togainu no chi,Kuroshitsuji,Okane ga nai,Naruto a...Black cat xD(je toho ještě vís ale já to vypisovat nebudu xD)
Oblíbené postavy: Z Naruta?? Pein,Madara,Kimimaro atd xD
Neoblíbené postavy: Sakura
Úroveň: lvl. 1


Domov - 6.díl

9. října 2011 v 1:34 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Naruto se Sasukem v patách vyšli z výtahu, který se rovnou zavřel a odjel o patro výš, kde nabral další návštěvníky nebo pacienty. Snažili se jít potichu, aby nenarušili klid, který se linul po chodbě, ale moc se jim to nedařilo, protože Sasukemu na hladké podlaze vrzaly podrážky u bot. Naruto se jen ohlédl co je to za hrozný zvuk a Sasuke na to jen pokrčil rameny a podíval se na něj provinilým pohledem. Naruto se chtěl dát do smíchu, když viděl jak se tváří, ale naštěstí si včas uvědomil kde zrovna teď jsou. Musel semknout rty, aby se nerozřechtal na celou nemocnici. Nakonec se začal tvářit jako vycházející sluníčko na poušti, které ihned každého sežehne a nakazí dobrou náladou.


Kouzla a čáry 1.díl - Knihy

8. října 2011 v 14:16 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Druhý den ráno

V učebně magie…

Kakashi: Je vidět, že jste oba odpočatí takže můžeme začít s vyučováním. Nejdřív bych vám
měl asi říct, že kouzla jako taková se skládají z vaší energie, pokud jste unavení
nepovede se vám ani to nejjednodušší kouzlo. Další věc je, že někteří kouzelníci
chtějí využívat moc například k pomstě, mam pro to jedno varování, když to nevyjde
všechno se otočí proti vám. Další důležitá věc je uvědomit si jak silné kouzlo chcete
použít, pokud je nad vaše zásoby energie můžete v lepším případě zemřít.

Girls Pictures

5. října 2011 v 17:03 | Katt-chan |  Ostatní