Vítejte na mém blogu, který má hlavní cíl přinášet zajímavosti a věci s nimi spojené ze seriálu Naruto a jiných anime. Najdete tu ale i doplňující věci netýkající se tohoto tématu, které doplňují blog něčím novým nebo zajímavým. Staňte se členy Anime World blogu i vy a přispějte vašimi příspěvky, všichni jste vítáni.
Zajímavosti:

- Přes 1000 obrázků
- 300 Wallpapperů
- přes 200 gifů


Listopad 2011Kouzla a čáry - 11.díl - Pokusy!

19. listopadu 2011 v 12:11 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Kakashi: Už si vzhůru no konečně a co je se Sasukem? Vláčíš ho na sobě jako mrtvolu.
Naruto: Nevím, když jsem se probudil tak už takhle vypadal.
Sasuke: Přeměnil jsem vodu na led a vzalo mi to hodně energie, protože Naruto by se
nevzbudil ani během zemětřesení!
Kakashi: To je divný vytvořit led je jedno z jednodušších kouzel, nedělal si ještě něco jiného?
Sasuke: No zdál se mi zase sen, v kterém někam běžím a někdo mě pronásleduje a když byl
skoro u mě probudil jsem se.
Kakashi: Dobře nejdřív se podívám na Sasukeho a zkusím na něj pár lektvarů, protože je vidět,
že ty sny mu ubírají spousty energie, jako by opravdu běžel a tím pádem pak nemá
zásobu ani na vytvoření jednoduchého kouzla.
Naruto: A co mám zatím dělat já mistře?
Kakashi: Můžeš si jít procvičovat na zahradu kouzla, která ses naučil, ale moc to nepřežeň.

Záhada rozluštěna - 6.díl

19. listopadu 2011 v 12:08 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Sakra nikdy bych si nepomyslel, že tady skejsnu do dvou do rána, ale co aspoň si je teď kde sednout a hned ráno ty princezničce zavolám asi tak v pět ráno, ať má rozcvičku uchychtl se Sasuke svému skvělému nápadu. Pozhasínal lampičky v kanceláři a vydal se unavený domů, kde se ani nesvlékl a padl na postel, během okamžiku spal a nebyl k probuzení.

Domov - 12.díl

19. listopadu 2011 v 12:04 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Vydal se směrem k nemocnici, ale během chvilky ztratil Naruto z očí a tak šel přímo za nosem. Za chvíli se Naruto otočil, aby se mohl za své chování Sasukemu omluvit, ale jaké pro něj bylo překvapení, když ho tam neviděl. Rozhlédl se po silnici, ale nikde ho nespatřil. Musel se vrátit kousek zpátky na křižovatku, protože to věděl, že za ním ještě jde. Naruto přemýšlel, kterou cestou se mohl dát a nakonec vybral slepou ulici, která končí vysokou zdí, za kterou není vidět, párkrát si představoval co by za ní mohlo být, ale ještě nikdy jí nepřelezl, protože by si musel sebou přitáhnout žebřík jinak se po hladkých cihlách smekal dolů a nemohl se dostat víš jak metr nad zemí, pak mu ujeli nohy a přistál přímo na zadku. Jen nahlédl a hned uviděl Sasukeho, který sedí na chodníku a nevěřícně civí na vysokou zeď. Naruto si před něj stoupl, ale nemělo to žádnou cenu jako kdyby ho neviděl nebo byl duchem nepřítomný a to už bylo za dnešek po druhé co se mu nepovedlo udržet Sasukeho při smyslech. Dal ruku přímo k Sasukeho uším a luskl prsty, párkrát zamrkal a byl překvapený, že před ním stojí Naruto a kde se tady vůbec vzal, když si sedal na chodník nikdo jiný mimo něj tady nebyl. Naruto se zhluboka nadechl a spustil. " Ty jeden debile, ještě jednou začneš o něčem přemýšlet, když někam jdeš tak na tebe budu muset poslat pátrací četu! Proč proboha si to nenecháš, až na doma, když sedíš v křesle!" Čertil se Naruto a čekal jestli se dozví o čem vlastně přemýšlel, ale to by dřív promluvila socha než on. "Promiň." Povzdechl si Sasuke a vstal ze studeného chodníku.
Sakura Gifs

13. listopadu 2011 v 23:49 | Bukva |  Naruto animace


Kiba Pictures

13. listopadu 2011 v 23:28 | Bukva |  Naruto obrázky

Záhada rozluštěna - 5.díl

13. listopadu 2011 v 23:16 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Tak teď by mě zajímalo kdo má vlastně na starost případ, když mě šéf vykázal za dveře.
Mumlal si Sasuke a popošel kousek blíž ke kanceláři a snažil se zaslechnout útržky rozhovoru mezi Sasorim a Sakurou, ale neměl štěstí a zrovna, když se nakláněl ke dveřím tak okolo kanclu chodili sem a tam lidi s různými hlášeními a tak se musel znovu opřít opodál o zeď s potutelným výrazem a dělal jako by nic. Každý kdo šel okolo se na něj podíval a když uviděl jeho smrtící výraz okamžitě vylítl z chodby a už se nepřibližoval. Za chvíli se dveře od šéfovi kanceláře otevřeli a posunkem ruky byl vyzván, aby vstoupil. "Takže jsem se s milou Sakurkou dohodl, že vy dva budete spolupracovat dokud nevyřešíte případ!" Dořekl Sasori a usmál se směrem, kde na židli seděla Sakura. "V žádném případě s ní nikdy to bych radši s kobrou!" Rozkřikl se Sasuke. Na to nepřistoupím opakoval si v hlavě a už se otáčel k odchodu. "Nebo vás dám mimo službu Uchiho, ale dělat bordel na stanici nebudete! Rozumíte!" Sasori úplně zrudnul vzteky a nevraživě se díval na Sasukeho, který nechtěl poslechnout jeho přímí rozkaz. Sasuke si jen povzdechl a poraženecky přikývl na šéfovi podmínky, i když byl zásadně proti, ale nezbývalo mu nic jiného než přijmout a to se od ní chtěl držet dál. No co jestli se sní nedohodne asi se radši oběsí na nejbližším stromě. "Tak pojďte za mnou a začneme pracovat na fotografiích, aby jste rozluštila šifry písma." Sasuke se snažil přetvařovat jak nejlépe dovedl, ale stejně bylo poznat jak nerad sní spolupracuje.

Neji Pictures

13. listopadu 2011 v 23:12 | Bukva |  Naruto obrázky

Kouzla a čáry - 10.díl - Probuzení, ale ne!

13. listopadu 2011 v 2:04 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Později se všichni rozešli do svých pokojů a určitě měli o čem přemýšlet. Narutovi nejvíc vrtalo hlavou co vlastně mistr Kakashi skrývá před Orochimarem, že by byl ochotný za to položit i život. Už jednou se ho na to ptal a Kakashi jen řekl, že ochraňuje něco co je mu příliš drahé a nevyměnil by to ani za kopec zlata. Snažil se usnout, ale na to se mu v hlavě honilo moc myšlenek a tak si rozsvítil malou lampičku a otevřel si knihu se zaříkáváním. Nalistoval stranu padesát šest a pokračoval v učení, až teprve ve tři ráno knihu zaklapl, protože se mu klížili oči, ale na druhou stranu byl spokojen kolik se toho stihl naučit.

Kouzla a čáry - 9.díl - Pravda!

13. listopadu 2011 v 2:03 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Ve sklepě:

Kakashi: Dneska vám jenom vysvětlím proč jsme sem přišli a co po vás budu zítra chtít. Jistě
jste slyšeli o tom, že správný kouzelník by měl umět namíchat různé lektvary, jako
jsou na posilněnou, k zaříkávání další k proměnám v jinou osobu nebo pro krásu a
hlavně jedy a protijedy a jejich využití. Než začneme něco dělat s lektvary musíte se
naučit všechny byliny a jejich využití jak v léčení tak v otravě.
Sasuke: Mistře já už nějaké byliny znám, měl jsem za úkol sbírat je pro svého bývalého
mistra Orochimaru.

Záhada rozluštěna - 4.díl

13. listopadu 2011 v 2:00 | Katt-chan |  Katt-chan FF
Sasuke zrovna procházel okolo stolku s kafem a koblihami a šel rovnou dál, ale na poslední chvíli mu blesklo hlavou, že po takovém výslechu musí mít Sakura hlad. Vrátil se pár kroků zpátky a popadl několik koblih a hrnek s kafem. Než došel k osudné místnosti půlku kafe vylil, jak rychle pospíchal a trochu si opařil ruku, ale na nic nedbal. Konečně si oddechl, když vzal za kliku v místnosti číslo tři, ve které měla být Sakura vyslýchána. Vešel dovnitř a zůstal zkoprněle stát na prahu. Před očima mu přeběhlo pár mžitek, protože si myslel, že se mu to zdá. Sakura pohodlně seděla na židli s nohama na stole, na kterém bylo snad úplně všechno. Jeho oči přejížděli po zaplněném stole, kde byla skoro cela pizza, vedle toho celá krabička koblih a o kus dál dokonce několik druhů pití jako coca-cola a nebo studený čaj, Sasuke jen zíral. Ještě nikdo při výslechu neměl takové pohoštění od policie jako ona.