Vítejte na mém blogu, který má hlavní cíl přinášet zajímavosti a věci s nimi spojené ze seriálu Naruto a jiných anime. Najdete tu ale i doplňující věci netýkající se tohoto tématu, které doplňují blog něčím novým nebo zajímavým. Staňte se členy Anime World blogu i vy a přispějte vašimi příspěvky, všichni jste vítáni.
Zajímavosti:

- Přes 1000 obrázků
- 300 Wallpapperů
- přes 200 gifů


Pravidla

Pravidla

8. srpna 2011 v 15:13 | Bukva

Obecné


1) Nerozšiřovat obsah příspěvků na svůj blog a nebo pro svůj prospěch.
2) Členi NS zodpovídají za své příspěvky.
3) Nedoporučuje se členům mladším 18-ti let chodit do sekce hentai.


Pravidla v posílání příspěvků1) Počet příspěvků na 1 den je neomezen.
2) Fanarty a jiné obrázky k textům posílat do šíře max. 800 pixelů, pokud budou mít víc, neručím za to, že vám je vyveřejním.
3) Články, kde jsou zahrnuty vulgarismy budu brát do jisté míry, neručím za to, že to vyveřejním a pokud ano, vy zodpovídáte za daný text.
4) Posílání obrázků z internetu, povolím pouze tehdy, pokud budou opravdu zajímavé a nebo si budu jist, že jsem právě ty obrázky neměl v plánu dávat na blog, pokud chcete, abych vyveřejnil obrázky z internetu, pečlivě vybírejte, může se totiž stát že vám vyveřejním buď jen některé a nebo dokonce žádné, za den jich smíte poslat 5-10. Povoleny jsou fanarty a vaše upravené obrázky a nebo internetové obrázky sloužící k povídce, informacím nebo jiným propagačním materiálům. Posílání videí je povoleno.
5) Je dovoleno psát povídky a posílat jakékoliv jiné příspěvky na jakýkoliv daný typ anime, u obrázků platí to co jsem psal ve čtvrtém bodě.
 
 

Reklama